Microsoft Exchange Online

Warianty zakupu serwisu Exchange

Usługa Office 365 zapewnia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów praktycznie niezależnie od lokalizacji przy użyciu komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz urządzeń przenośnych*, ułatwiając równocześnie ochronę przed wirusami i spamem.

Funkcje

  • Można pracować w praktycznie dowolnej lokalizacji i automatycznie aktualizować wiadomości e-mail, kalendarz i kontakty na najczęściej używanych urządzeniach, łącznie z komputerami PC i Mac, smartfonami iPhone, Android i Blackberry** oraz telefonami komórkowymi z systemem Windows Mobile i urządzeniami Windows Phone*.

  • Można korzystać z profesjonalnej i łatwej w zrządzaniu poczty e-mail. Usługa Exchange Online oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 25 gigabajtów (GB) dla każdego użytkownika i umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail o wielkości 25 megabajtów (MB).

  • Można połączyć się z programem Microsoft Outlook 2010 lub Outlook 2007 i korzystać ze wszystkich znanych funkcji programu Outlook po ustanowieniu połączenia z Internetem w domu lub biurze albo w trybie offline.

  • Można w łatwy sposób planować spotkania, udostępniając kalendarze i przeglądając je równocześnie, aby sprawdzić dostępność współpracowników i proponowane terminy spotkań.

  • Dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów można uzyskać z większości przeglądarek sieci Web, korzystając z wielu znanych funkcji programu Outlook za pośrednictwem aplikacji Microsoft Outlook Web App.

  • Ułatwiona ochrona organizacji przed spamem i wirusami przy użyciu narzędzia Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, oferującego wiele filtrów i aparatów skanowania w poszukiwaniu wirusów.

Zrzuty ekranu

Dostęp z dowolnej lokalizacji

Dostęp z dowolnej lokalizacji przy użyciu komputerów, urządzeń przenośnych i przeglądarek.

Niezawodne narzędzia do zarządzania

Niezawodne narzędzia do zarządzania zapewniają pełną kontrolę.

Znany interfejs

Użytkownicy korzystają ze znanych programów Microsoft Outlook i pakietu Office.

* Dostęp z urządzeń przenośnych wymaga łączności Wi-Fi lub zależy od zasięgu sieci komórkowej.

** Użytkownicy usługi Blackberry Internet Service mogą korzystać z poczty e-mail w trybie push i dodawać kalendarz oraz kontakty do swoich urządzeń Blackberry przy użyciu funkcji przewodowej synchronizacji z programem Outlook na komputerze.