Oferujemy różne plany spełniające wymagania średnich firm i przedsiębiorstw. Przedział cenowy to od 9 € do 25,50 € za użytkownika/za miesiąc. W każdym planie uwzględniono tę samą gwarancję dostępności na poziomie 99,9% oraz zabezpieczenia i pomoc techniczną, której można oczekiwać w przypadku firmy Microsoft. Usługa Office 365 jest wyjątkowo elastyczna, ponieważ umożliwia firmom zapewnienie użytkownikom dostępu tylko do usług, których potrzebują.

Usługa Office 365 dla średnich firm i przedsiębiorstw uwzględnia różne wymagania pracowników przetwarzających informacje:

Usługa Office 365 (plan E1)

Dla użytkowników wymagających narzędzi do komunikacji i współpracy, dostępnych przy użyciu komputera osobistego, sieci Web i urządzeń przenośnych.

Usługa Office 365 (plan E2)

Dla użytkowników wymagających narzędzi do komunikacji i współpracy oraz dostępu do dokumentów pakietu Office tylko w trybie online przy użyciu aplikacji Office Web Apps.

Usługa Office 365 (plan E3)

Najlepszy plan dla użytkowników wymagających kompletnego zestawu narzędzi do wykonywania zadań biurowych, komunikacji i współpracy z pełnym pakietem Office, łącznie z aplikacjami Office Web Apps.

Usługa Office 365 (plan E4)

Dla użytkowników wymagających kompletnego zestawu narzędzi do wykonywania zadań biurowych, komunikacji i współpracy z pełnym pakietem Office, łącznie z aplikacjami Office Web Apps i uprawnieniami do korzystania z lokalnego serwera obsługującego komunikację głosową w przedsiębiorstwie.